Kwiaciarnia Internetowa H. Skrzydlewska dostarcza bukiety zgodne ze wzorami prezentowanymi na zdjęciach na stronie sklep.skrzydlewska.pl, a zamówienie wykonuje jedna z naszych placówek na terenie miasta Łodzi. Prosimy mieć na uwadze, że każdy profesjonalny florysta ma indywidualny styl układania kompozycji i doręczane bukiety mogą w minimalnym stopniu odbiegać od wzorców prezentowanych na stronie internetowej.

Jeżeli okaże się, że zamówione kwiaty nie są dostępne ze względu na ich sezonowość, kontaktujemy się ze zleceniodawcą i proponujemy w zamian inne. W przypadku braku tylko jednego z typu kwiatów wchodzących w skład zamówionego bukietu, zastrzegamy sobie prawo do zastąpienia go innym w podobnej tonacji i o tej samej wartości, bez konieczności uzgadniania tego z Zamawiającym. Tak samo, w przypadku braku jednego elementu dekoracji (np. wstążki w kolorze widocznym na zdjęciu) zastrzegamy sobie prawo do zastąpienia go innym, bez konieczności uzgadniania tego z Zamawiającym.

Prosimy pamiętać, że prezentowane na ekranie monitora kolory mogą różnić się (w zależności od kalibracji i konfiguracji monitora bądź urządzenia wyświetlającego) od kolorów w rzeczywistości.

Gwarantujemy, że dołożymy wszelkich starań, aby zamówione kwiaty zostały doręczone w formie, stylu i kolorze najbardziej zbliżonym do bukietu, który został wybrany na stronie sklepu internetowego.