UWAGA: Z związku z pandemią koronawirusa, Klient składając zamówienie, nie może zamówić kwiatów do osoby, która jest zarażona koronawirusem, objęta kwarantanną bądź nadzorem epidemiologicznym.

Kwiaciarnia Internetowa H. Skrzydlewska ma prawo do kontaktu z odbiorcą w celu potwierdzenia, że nie jest osobą zarażoną koronawirusem, osobą objętą kwarantanną bądź nadzorem epidemiologicznym.

Dostawca Kwiaciarni Internetowej H. Skrzydlewska będzie realizował dostawy w jak najbardziej bezpieczny sposób, biorąc pod uwagę obecną sytuację epidemiologiczną.


Dostawy kwiatów zakupionych w Kwiaciarni Internetowej H. Skrzydlewska realizowane są przez kurierów Firmy H. Skrzydlewska wyłącznie na terenie miasta Łodzi. Dostawy poza granicami miasta mogą być zrealizowane jedynie po wcześniejszym telefonicznym uzyskaniu przez Zmawiającego akceptacji miejsca dostawy. W celu uzyskania akceptacji Zamawiający zobowiązany jest skontaktować się z pracownikiem naszej firmy pod numerem telefonu: 42 672 24 27.

Klient składając zamówienie zobowiązany jest określić w nim osobę, której należy dostarczyć zamówienie, dokładny adres i czas dostawy. Przesyłki, których adresaci przebywają w szpitalach, hotelach, na terenie firm lub banków doręczane są do recepcji lub sekretariatów.

Płatności za usługi Kwiaciarni Internetowej H. Skrzydlewska obsługiwane są przez serwis Przelewy24.

Pełny regulamin płatności znajduje się na stronie operatora płatności pod adresem:
http://www.przelewy24.pl/regulamin.html

Pozostałe szczegóły dotyczące zasad doręczania zamówień oraz dokonywania za nie płatności określone są w Regulaminie Świadczenia Usług Drogą Elektroniczną – Kwiaciarni Internetowej H. Skrzydlewska.